Close

O nas

NAsza HISTORIA

Nasze biuro powstało w 2011 roku. Księgowością zajmujemy się od 15 lat. Działamy w oparciu o certyfikat księgowy o numerze 48832 wydany przez Ministra Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia biura rachunkowego. Posiadamy także uprawnienia Doradcy Podatkowego. Cały czas uczestniczymy w szkoleniach aktualizujących naszą wiedzę, jak również podnosimy swoje kwalifikacje poprzez kursy zawodowe. Dysponujemy ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej, które daje pewność, że współpracując z nami nie ryzykujesz. Jesteśmy wieloletnimi członkami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, by wymieniać się branżowym doświadczeniem i jeszcze lepiej spełniać oczekiwania Klientów, którzy powierzyli nam swoje finanse.

cele firmy

USŁUGI

Świadczymy kompleksową obsługę klientom  indywidualnym oraz firmom. Z naszych usług korzystają zarówno przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe jak i usługowe.  Oferujemy także usługi w zakresie sporządzania biznesplanów, analiz, wypełniania wniosków kredytowych.

Opinie naszych
klientów

Pozytywne opinie są dla nas najlepszą rekomendacją. 

Zaufali nam

Współpracujemy z największymi firmami na Małopolsce oraz w kraju. Dbamy o każdy szczegół naszej współpracy, aby nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy.  

my w mediach

W programie Stamper prowadzonym przez Bartłomieja Kuberskiego rozmawiamy o kryzysie i o tym czy obecna sytuacja na rynku wpłynęła na branżę biur rachunkowych. 

Skontaktuj się
z nami