Poznaj JK Consult

Nasze biuro powstało w 2011 roku. Księgowością zajmujemy się od 15 lat. Działamy w oparciu o certyfikat księgowy o numerze 48832 wydany przez Ministra Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia biura rachunkowego. Posiadamy także uprawnienia Doradcy Podatkowego. Cały czas uczestniczymy w szkoleniach aktualizujących naszą wiedzę, jak również podnosimy swoje kwalifikacje poprzez kursy zawodowe.

Dysponujemy ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej, które daje pewność, że współpracując z nami nie ryzykujesz. Jesteśmy wieloletnimi członkami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, by wymieniać się branżowym doświadczeniem i jeszcze lepiej spełniać oczekiwania Klientów, którzy powierzyli nam swoje finanse.

CELE FIRMY

Najwyższa jakość świadczonych usług

Stały rozwój naszych kompetencji

Zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów

JK Consult doradztwo finansowe
JK Consult kompleksowa pomoc finansowa

Kompleksowa pomoc finansowa

Świadczymy kompleksową obsługę klientom  indywidualnym oraz firmom. Z naszych usług korzystają zarówno przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe jak i usługowe. Oferujemy także usługi w zakresie sporządzania biznesplanów, analiz, wypełniania wniosków kredytowych.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Doradztwo finansowe

Obsługa kadrowo-płacowa

Prowadzenie ewidencji ryczałtowej

Sporządzanie sprawozdań statystycznych

Rejestracja spółek

Zaufali nam

Współpracujemy z największymi firmami na Małopolsce oraz w kraju. Dbamy o każdy szczegół naszej współpracy, aby nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy.

Poznaj opinie naszych Klientów

Pozytywne opinie są dla nas najlepszą rekomendacją. Dokładamy wszelkich starań aby Klienci byli zadowoleni z naszych usług i rozwiązań.

JK Consult w mediach

W programie Stamper prowadzonym przez Bartłomieja Kuberskiego rozmawiamy o kryzysie i o tym czy obecna sytuacja na rynku wpłynęła na branżę biur rachunkowych.

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA WSPÓŁPRACY?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 8:00 – 15:00.